Young’s Double Chocolate Stout

posted in: APŽVALGOS, RAGAVIMAI | 7

Young’s Double Chocolate Stout

Well’s and Young’s Ltd, Anglija

Stilius: Chocolate Stout

Alk. konc.: 5,2% ABV

Rekomend. temp.: 13 °C

RateBeer.com: 98/100

BeerAdvocate.com: 91/100

Tai – pirmas alus, kurio gamybai naudojamas tikras šokoladas! Dažniausiai, stautams būdingas šokolado skonis imituojamas šokoladiniu salyklu. Šis salyklas yra kaitinamas krosnyje, aukštoje temperatūroje. Su šokoladu jis nieko bendro neturi. 1997 metais Young’s daryklos aludariams pavyko suderinti šokoladinį salyklą su tikru šokoladu. Wells and Young’s Ltd susiformavo 2006 metais, susijungus Charles Wells Ltd ir Young’s brewery kompanijoms.

It is remarkably silky-smooth and textured. with a lively complexity. The aromas and flavours begin with faint suggestions of ginger, becoming fudgy and creamy, then balancing this sweetness with a round, bitter-chocolate, finish.

 Michael  Jackson  „Great Beer Guide“

Mano pastabos. Šis alus yra tamsiai juodos spalvos, nepermatomas. Turi poros pirštų storio, rusvą putą. Jo kvapas primena juodos kavos su pienu aromatą. Alus turi tvirtą kūną. Švelnus, pienišką šokoladą primenantis skonis, kurį užbaigia subtilus juodo šokolado kartumas poskonyje. Tai – įdomus alus, kurį tikrai verta paragauti. Puikiai dera su šokoladiniais desertais, tokiais kaip pyragai, pudingai ir t.t.

7 Responses

 1. Is tiesu labia puikus produktas. Taip pat rekomenduoju Old Tom’s ale. Yra virto su sokoladu ir su imbieru. http://www.noblegreenwines.co.uk/uploaded/images/Images/RO0SZZBE.JPG

  rimtas 6% ale’as. Lietuvoje jo maciau isigyti tik Mindaugo maximoje.

  • Imbierinį ragavau. Nepatiko, nes imbiero skonis buvo toks stiprus, kad jau net nebesupratau kokį gėrimą geriu. Su šokoladu paragausiu, gal ir aprašysiu.

   • Yep, imbierinis ir man nepatiko. Per aitrus ir uzgoziantis.

    O kur Lietuvoje galima isigyti Young’s Double Chocolate Stout ?

    • Kiek pamenu tai vynotekoj anksčiau tikrai būdavo, dabar nesu tikras. Parašysiu, kai užmatysiu kur nors.

 2. Vynoteka, BeerBarell, Alaus namai. Ten tikrai turėtum rasti :)

 3. Mano vienas mėgiamiausių stout’ų! Kaune, deja, pradingo jau senokai.

Leave a Reply